Поради реабілітолога

 

Сенсорна інтеграція - це складний процес, в результаті якого нервова система отримує різного роду інформацію від рецепторів органів чуття: зору, слуху, нюху, смаку та менш відомих систем, таких, як пропріоцептивна, вестибулярна тощо.

Ці вправи розвивають міжпівкульні зв'язки, синхронізують роботу півкуль, покращують розумову діяльність, сприяють поліпшенню пам'яті та уваги, полегшують процес читання і письма.
Вправи необхідно виконувати щодня, виділивши 20-25 хвилин на день для них. Вони стануть в пригоді для маленьких перерв в ході заняття, або для налаштування на роботу перед...

В теперішній час пандемії коронавірусної інфекції коли майже всі дорослі і діти вимушені перебувати вдома у батьків дітей з ООП виникає багато питань, оскільки відсутня можливість отримання кваліфікованої допомоги фахівців.

Борг батьків - зміцнити здоров'я дитини в даний момент і забезпечити сприятливий розвиток дитячого організму в майбутньому. Нормальний розвиток і стан здоров'я забезпечується створенням оптимальних умов, тобто організацією правильного режиму.

Одним з найбільш ефективних додаткових видів ЛФК є фітбол-гімнастика. Систематичне використання фітболів на заняттях формує навички правильної постави у дітей, розвиває м'язову та дихальну систему, сприяє формуванню правильного мовленнєвого дихання, тренує вестибулярний апарат, розвиває координацію рухів, функцію рівноваги та інші фізичні якості.

Сучасний екологічний стан нашої країни й світу в цілому не може не тривожити людство. Безперечно, цей факт дуже пливає на здоров'я кожної людини, а тим паче - на дітей. Нині вже в дошкільників виявляють різні патологічні стани та функціональні відхилення, серед яких перше місце посідають захворювання верхніх дихальних шляхів.

У вирішенні проблем корекції, реабілітації та соціальної адаптації дітей з порушеннями психофізичного розвитку важливу роль в умовах сьогодення відіграють засоби адаптивного фізичного виховання.
Дисгармонійність розвитку дітей з інтелектуальними порушеннями знаходить свій вияв у нижчому, порівняно з нормою, рівні розвитку фізичних якостей і...

Тривалий карантин - значне випробування для всієї родини. Змінився звичайний режим дня, наша рухова активність зменшилась. Але, є і плюси: сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами - одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти...

Перебуваючи на карантині, батьки та діти змінюють привичний спосіб життя. В тому числі, зменшують рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму. Може призвести до зниження імунітету та загострення хронічних захворювань.
Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров'я та провести час самоізоляції не тільки без...

© 2020 КУ "Вільховецький ІРЦ". Центральна 101, с.Вільхівці, 90542
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати